Vykupujeme – zastavujeme – prodáváme:

Elektroniku, hudební nástroje, počítače, notebooky, kancelářskou techniku,
mobilní telefony, el. nářadí, domácí spotřebiče, fotoaparáty, nemovitosti, zlato, automobily a další.

 

ZLATO : Nabízíme nejvyšší možné ohodnocení vašeho zlata a to 400-650,-/gram pro 14ti karátové zlato. Částka se odvíjí od historie klienta a stavu šperku. Ryzí zlato, sběratelské mince a další hodnotnější zástavy se řeší individuálně a jejich bezpečná úschova je zajištěna v bezpečnostních schránkách bank.

AUTA : Do zástavy bereme starší i novější modely vozů. Pro zástavu automobilu u nás budete potřebovat: doklad totožnosti, Velký + malý TP, klíčky od vozidla (vozidlo musí vlastnit zastavující). Váš vůz bude poté bezpečně uschován na soukromém parkovišti.

NEMOVITOSTI : Byty osobní i družstevní, garáže, stavební parcely, rodinné domy a další druhy nemovistostí lze u nás také zastavit. Pro zástavu nemovistosti musí být zastavující jejím majitelem.

ELEKTRONIKA : mobilní telefony, televizory, projektory, notebooky, počítače, monitory, fotoaparáty, domácí kina, hifi věže, Herní konzole PSP,PS2,PS3,PS4,Xbox360,XboxOne,Wii, Autorádia, CD přehrávače,

BÍLÁ TECHNIKA : lednice, trouby, myčky, pračky, plotýnkové vařiče, indukční vařiče, mikrovlnky, vařiče, remosky a další.

HUDEBNÍ NÁSTROJE : kytary elektrické i klasické, baskytary, klávesy, varhany, bicí elektrické i klasické, hudební aparatůry (PA,mixy), mikrofony, efetky i multiefekty, saxofony, housle a další. Jelikož jsme muzikanti jsme schopni Vaše hudební nástroje ohodnotit lépe než kterákoliv jiná zastavárna ;-)

NÁŘADÍ : vrtačky, vrtací kladiva, přímočaré pily, okružní pily, motorové i elektrické pily, uhlové brusky, frézy, aku šroubováky, míchadla, pásové brusky, gola sady, sekačky benzínové i elektrické, strunové sekačky, prodlužovací bubny a další vybavení.(Pro vyšší ohodnocení preferujeme značky Dewalt,Makita,Metabo,Narex,Bosch atd.)

OSTATNÍ : cyklistické kola, dalekohledy, chládící zařízení, venkovní Grily, zahradní technika, ventilátory, radiátory, otopné tělesa


Chcete si rychle ověřit zda Vám vaši věc zastavíme a kolik za ní můžete dostat? Pošlete nám na  mail  zastavarnamelounek@centrum.cz nebo na náš Facebook a během pár minut se můžete dozvědět více.